Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w sklepie VICTOORIA.
Możemy przygotować coś niepowtarzalnego specjalnie dla Ciebie. Wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

EWELINA

75,01 PLN

Nr GTIN 5900378725480

Model: EWELINA

Nazwa haftu: GREY FLOWERS

Wielkość haftu: 13x13cm, nić błyszcząca i  matowa

Kolorystyka torebki: szary z grafitowym

Wymiary zewnętrzne torebki: 33x24x8

Pasek: optymalne wymiary paska to 115cm (z karabińczykami). Istnieje możliwość modyfikacji długości przy zamówieniu. Pasek nieregulowany - szyty ze skóry ekologicznej.

Sztywność filcu: zewnętrzny średnio sztywny, wewnętrzny miękki

Kolor okuć (blaszka/zamki/karabińczyki/półkółka): srebrny, grafitowy do wyboru lub losowo

Oferujemy Państwu elegancką, pojemną i lekką torbę na ramię. Torebka wykonana jest bardzo starannie i solidnie. Torebka występuje w różnych zestawach kolorystycznych z różnymi haftami. Idealnie nadaje się do pracy, do podróży, na zakupy. Jest bezpieczna, wygodna i bardzo ładna. Torba mieści z małym luzem teczkę A4. Ma wygodny, fason, kolorową lamówkę i obniżony zamek. Posiada rączki oraz pasek z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Pod dotykiem jest miękka, ale wraca do oryginalnego kształtu. Wyjątkowo funkcjonalny wzór torebki!

Torebka posiada:

- zapięcie na zamek błyskawiczny od góry

- pojemną kieszeń zewnętrzną zamykaną na zamek błyskawiczny

- pojemną kieszeń wewnętrzną

- odpinany elegancki pasek ze skóry ekologicznej

- składane rączki ze skóry ekologicznej

- 2 warstwy filcu

Torebki są szyte i wysyłane do odbiorcy w przeciągu 2 dni roboczych licząc od dnia zamówienia.

Każdy oferowany przez nas model torebki, torby, kosmetyczki, plecaka, etui może mieć ten sam haft, dzięki czemu można skompletować idealny zestaw dla siebie. 

Istnieje również możliwość naniesienia haftu wg wzoru nadesłanego przez klienta.

Konieczna jest dobra jakość grafiki i konsultacja z nami przed zakupem. Maksymalne rozmiary haftu to 18x13cm. Koszt przygotowania i haftu indywidualnego projektu to 15zł VICTOORIA Magdalena Szumska (NIP 9111699752) jest czynnym podatnikiem VAT. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem faktury zamiast paragonu, prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola i podanie danych do faktury w zamówieniu.

Wyświetlane w sklepie inernetowym ceny są cenami brutto i zawierają podatek vat (chyba, że zostały opisane inaczej).

Dokonując transakcji zakupu oraz podając dane jednoznacznie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i/lub danych firmy do celów sprzedaży. Dane nie będą wykorzystywane do celów marketingowych, ani w żaden inny sposób.


Administratorem danych jest VICTOORIA Magdalena Szumska (NIP 9111699752) z siedzibą przy ul. M. C. Skłodowskiej 7e/6 w Oleśnicy. Telefon kontaktowy: 698 739 426, adres e-mail: victooria@victooria.pl