Sklep internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w sklepie VICTOORIA.
Możemy przygotować coś niepowtarzalnego specjalnie dla Ciebie. Wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

ZOSIA

42,01 PLN

Nr GTIN 5900378725046

Model: ZOSIA

Nazwa haftu: CLAWS

Wielkość haftu: 16x8cm, nić matowa

Kolorystyka torebki: grafitowy z szarym

Wymiary zewnętrzne torebki: 30x30x10

Pasek: optymalne wymiary paska to 95x4cm. Istnieje możliwość modyfikacji przy zamówieniu. Pasek nieregulowany - szyty z filcu i taśmy nośnej

Sztywność filcu: bardzo sztywny, gramatura 600g, impregnowany

Kolor okuć (blaszka/zamki): złoty, srebrny, grafitowy do wyboru lub losowo

 

Oferujemy Państwu pojemną i lekką torbę z rączką i paskiem na ramię. Torebka wykonana jest bardzo starannie i solidnie. Torebka występuje w różnych zestawach kolorystycznych z różnymi haftami. Idealnie nadaje się do pracy, do podróży, na zakupy. Jest bezpieczna, wygodna i bardzo ładna. Torba mieści format A4. 

 Torebka posiada:

- zapięcie magnetyczne

- wzmacniane taśmą nośną wygodne rączki o szerokości 4cm 

Torebki są szyte i wysyłane do odbiorcy w przeciągu 2 dni roboczych licząc od dnia zamówienia.

Każdy oferowany przez nas model torebki, torby, kosmetyczki, plecaka, etui może mieć ten sam haft, dzięki czemu można skompletować idealny zestaw dla siebie. 

Istnieje również możliwość naniesienia haftu wg wzoru nadesłanego przez klienta.

Konieczna jest dobra jakość grafiki i konsultacja z nami przed zakupem. Maksymalne rozmiary haftu to 18x13cm. Koszt przygotowania i haftu indywidualnego projektu to 15zł VICTOORIA Magdalena Szumska (NIP 9111699752) jest czynnym podatnikiem VAT. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem faktury zamiast paragonu, prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola i podanie danych do faktury w zamówieniu.

Wyświetlane w sklepie inernetowym ceny są cenami brutto i zawierają podatek vat (chyba, że zostały opisane inaczej).

Dokonując transakcji zakupu oraz podając dane jednoznacznie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i/lub danych firmy do celów sprzedaży. Dane nie będą wykorzystywane do celów marketingowych, ani w żaden inny sposób.


Administratorem danych jest VICTOORIA Magdalena Szumska (NIP 9111699752) z siedzibą przy ul. M. C. Skłodowskiej 7e/6 w Oleśnicy. Telefon kontaktowy: 698 739 426, adres e-mail: victooria@victooria.pl